Tisková zpráva – Benefiční večírek v Aeru

3. listopad bude patřit Čistým duším! Buďte jednou z nich…

Benefiční večírek projektu Čistá duše – promítání filmu, čtení z deníku blogerky Lary, afterparty Jan P. Muchow

Projekt Čistá duše slaví 2 roky svého života a zve všechny dobré duše do kina. Večer věnovaný lidem trpícím schizofrenií bude hostit kino Aero a všechny návštěvníky čeká opravdu parádní večer, večírek a mnohem víc.

Na co všechno se mohou příchozí těšit?

Nejen kultovní oskarový snímek, nejen benefiční večírek, ale i skvělá afterparty, které se ujme Jan P. Muchow.

  • V úvodu večera představíme příběhy blogerky Lary. Lara trpí schizofrenií. Její poutavé vyprávění je však nebývale výstižným glosováním života plného nadhledu a vtipu, který my sami tolikrát postrádáme. Jak vnímá život ona a co si z těchto příběhů můžeme odnést my?
  • Podíváme se na kultovní oskarový snímek, ve kterém odhalí J.F.Nash (Russel Crowe), co všechno se může skrývat v duši génia, který zápolí se schizofrenií.
  • Afterparty v režii Jana P. Muchowa.

Vstupenky si objednávejte na stránkách AERA kliknutím na 20:00 ve spodní části stránky. Návštěvníci si mohou vybírat mezi 3 druhy vstupného a přispět tak na aktivity projektu Čistá duše.

Jeden večer, spousta čistých duší. Buď jednou z nich.

A pozvi další!

3. 11. od 20.00, kino Aero, Biskupcova 31, Praha 3

Projekt Čistá duše vznikl v roce 2013 a má za cíl jak osvětu veřejnosti v oblasti duševního zdraví, tak destigmatizaci lidí s duševním onemocněním, a usnadnění jejich uplatnění na trhu práce a návratu do běžného života.

web: www.cistaduse.cz

FB událost: https://www.facebook.com/events/1624288801152921/