Udělej KROK 2018 – 6. ročník projektu Čistá duše

V tomto roce jsme za Smysly a Smysluplné preclíky utržili částku 41.730 Kč a přispěli na životní kroky Jany, Petra, Alžběty a Johnyho. 

Janě  jsme z vybraných peněz zaplatili kurz felinoterapie (terapie kočkou) po jehož absolvování hodlá v rámci dobrovolnického centra obcházet se svojí kočkou Maluškou domovy pro seniory, léčebny a další zařízení pro potřebné, kde zvířecí terapie pomáhá.

Petr za vybrané peníze absolvoval kurz Pracovníka v sociálních službách a hodlá se stát peer konzultantem.

Alžběta je ilustrátorka a z vašich příspěvků si zaplatí vydání knihy příběhů ilustrovanou vlastními kresbami, kterou má již téměř hotovou.

Johny nastoupil do řezbářského kurzu a v organizaci Bona hodlá rozjet svoje kurzy řezbářství.

Podařilo se nám shromáždit o něco větší částku, než jsme čekali, nemalý dar navíc poskytla také firma Albi a mohli jsme tak podpořit ještě několik několik náhradníků. Paní Věře jsme zaplatili kurz Recovery, který potřebuje ke své práci peer konzultanta, Monika a Stanislava mohou vydat své knihy básní a příběhů a Barbora vytvořila krátký animovaný film o životě s duševní nemocí.

V kampani jsme vybrali 41.730 Kč (prodej Smyslů, Smysluplných preclíků, dar přímo na účet), firma Albi poskytla dar ve výši 32.270 Kč. V roce 2018 jsme proplatili KROKY v celkové výši 74.000 Kč. Moc děkujeme všem, kteří přispěli nebo Smysly a Preclíky prodávali.